Akbank Bilgi Kişi Güvenliği İhlal Ediyor!

Okan B. |

Benim şikayetim; bilgilerimin 3. şahıs ile paylaşılmasıdır. Ben şahsi kredi kartım la ilgili Akbank. com/bize-ulaşın/görüş-önerileriniz-için.aspx adresinden şikayetimi bildirdim. Bunun cevabı yine Akbank tarafından bana gelmesi gerekmekteydi.

Şikayet mailim bana dönülmeden benim uyarılmam için önceden şirket yetkilisi ile paylaşılmış olup, geri bildirim almış bulunmaktayım. Bundan dolayı iş yerimle aram açılabilirdi. Ben bir müşteriyim sizin personel aboneniz değilim.

Siz şikayet maili atan tüm müşteriler için aynı şekilde şirketine mi dönüyorsunuz uyarılması için bu nasıl bir bankacılık ve bilgi güvenliğidir.

Etiketler :

Kredi Kart Güvenlik Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 27 Aralık
  00:14

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 11/12/2013 tarihinde telefon yolu ile bilgi verilmiştir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Okan B.
  26 Aralık
  23:58

  Ne zamana kadar bir inceleme süresi bulunuyor;

 • Okan B.
  15 Aralık
  04:20

  4 gün oldu en azından ne yağtıgınız ile ilgili bir bildirim bile yapmadınız attıgım sıkayet maillerine bile donmuyorsunuz. Çok buyuk suc işliyorsunuz. Sizin bu şikayet maillerinize bakanlar kimler ve bunlar benım çalıştıgım atos çağrı merkezınde kı akbank musterısı özge sapaz ve ekibine kimler bu sıkayet maılı donduler ve şirket yonetıcım olan özkan kucuktas ile paylastılar.

 • Okan B.
  11 Aralık
  16:07

  Şirket yetkilileri ile görüştüm. Ekran goruntusunu almaya çalışıyorum. Vermemleri halınde delıl kaybetmekten onlar hakkında suç duyurusunda da bulunacağım. Ayrıca sizden isteğim konu hakkında bir mufettıs göndererek konuyu detaylı incelenmeniz. Yasal yollara en kısa sürede basvuracagım

 • 11 Aralık
  15:31

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi