Akbank Bilgi Cimriliği!

Şaban D. |

Akbank tan konut ve bireysel kredi kullandım. Taksit ödemelerimi 2 ay öncesine kadar normal bir şekilde yapıyordum, ödemeler hesaptan otomatik çekiliyordu. 2 ay önce internet şubesinde bir manuel ödeme linki farkettim ve iyi ve güvenilir bir müşteri olmak adına kredimin ödeme zamanı gelmeden ödeyeyim dedim ve ödedim, buraya kadar her şey normal!. .

Daha sonra internet şubesinde hesap hareketlerime baktığımda 29 tl bir para hesabımdan çekilmişti. Hareket detayına baktığımda erken ödeme cezası olduğunu anlatmayı bırakın; ima edecek bir ifade yoktu. Bu bilgi cimriliği ile benim param alındı.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Diğer Komisyonlar Şube Kredi İşlemleri

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 01 Nisan
  16:27

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi