22 Haziran 2013

Akbank Benim Olmayan Kartın Ekstrelerini Bana Gönderiyor!

Akbank sürekli benim olmayan bir kartın ekstrelerini bana gönderiyor. Bu da yetmezmiş gibi arayıp sayın T. Ö. borcunuz var diyorlar. Söyledim bu hattı öyle biri kullanmıyor dayım aldı ben kullanıyorum diye. Hayır anlamıyor musunuz?Çok sıkıldım artık!

Bugün yine aradılar üstelik önceki arayışlarında kaydınızı alıyorum bir daha böyle bir şey olmaz demişlerdi. Bugünkü ilk arayışlarında yine tekrar olmaz dediler. Şimdi yine arıyorlar hala T. Ö. diyorlar bana. Şaka mı bu?Bıktım artık beni aramayın. Bir banka müşterisinin numarasını doğru almıyorsa ben ne yapabilirim? Gereğinin yapılmasını istiyorum.

Hanife 26 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi23 Haziran 2013

    Değerli müşterimizin iletmiş olduğu bildirim bankamızca değelendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön