04 Şubat 2014

Akbank Benim Olan Paramı Vermiyor.

Kredi çekmiş olduğum Akbank'taki kredi borcum bitti. Varolan kredi için açmış oldukları hesabı geçen bir yakınım para transferi yaptı. Ancak parayı hiçbir şekilde çekemediğim gibi bloke olduğu söylendi.

Oysa ben böyle bir talimat vermemiştim. Bugün tüp bebek tedavimizin operasyon amacıyla bu nakiti almak için şubeye gittim, blokenin genel merkez tarafından kaldırılacağı söylenip genel merkeze fax çektiler, saat 09 30'du.

Zamanım çok kısıtlı olmasına rağmen tedavi merkezine vermem gereken parayı veremedim bana cevabı 15:45'te verdiler. Gidip tüp bebek merkezine yakın olan şubeden paramı çekmeye kalktığımda blokenin devam ettiği söylendi. Hiçbir şahıs ve kurum beni bu kadar mağdur etmemişti.

Mehmet 161 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi04 Şubat 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön