Akbank Benden Habersiz Kredi Kartı Göndermişler!

Ali Can Ş. |

ATM kartımı yuttuğu için telefon açtım. 4.5G geçtiğimden hesabım bloke olduğu için yardımcı olamadılar. Şubeye gittiğimde ise hesabınız bloke koyulmuş yeni hesap açacağız. Tamam açalım dedim ve bekledim. Bayan önüme kitap kalınlığında belge getirdi robot gibi 5 dakikada her yere imza atmamı istedi dedim bakın kredi kartı istemiyorum. İmza atın kredi kartı falan gelmeyecek dedi. Sonuç olarak evime 2 tane kart geldi ve banka kartımı alıp Axess Gold kartını iade ettim boşuna kredi puanımı düşürerek insanları kandırarak ne yapmaya çalışıyorsunuz BDDK ve gerekli yerlere bildirdim. Akbank'ın ne kadar sorunlu bir banka olduğunu herkes görsün.
Diğer bankalarda hiç bu kadar sorun yaşamadım. Müşteri hizmetlerine bağlanmak en az 30 dakika.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Kredi Kart Başvuru

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ali Can Ş.
  24 Temmuz
  11:59

  Halen hiçbir şekilde ne arayan oldu ne de şikayetimle ilgilenen gerçekten Akbank t. a. Ş'den uzak durmanızı tavsiye ederim.
  Faizsiz kredi verseler genede önünden geçmeyeceğim nadir bankalardandır.

 • 14 Temmuz
  15:43

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi