Akbank Bekleyen Provizyon İptali...

Volkan A. |

Bugün gün itibariyle farklı oyun sitelerinden benim bilgim dahili dışında çekimler yapılmış. Çekilen tutar 1000 TL'yi aşkın durumda. Akbank beni arayarak kartın bloke olduğunu söyledi. Ben şaşırdım ve onaylanmasını istemedim. Bunun için firmayla görüşülmesini aksi takdirde harcama itiraz formunu doldurup fakslamamı söylediler. Ortada görüşebileceğim bir firma yok, ve işlemler döviz ile yapılmış. Benim isteğim bu işlemin bekleyen provizyonda iken ben borç ödemesi yapmadan sonlandırılması.

Etiketler :

Kredi Kart Harcama İtirazı Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 28 Temmuz
  16:39

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi