Akbank Bekletme Süresi!

Seda T. |

Cuma günü bankanın müşteri hizmetlerini aradım ve tam 17 dakika bekledim neyse daha sonra mobil Destek'ten agent'a ulaştım. Ama P**** hanım bana destek veremeyeceğini söyledi sebebini sorduğumda efendim burası destek hattı sizi yetkili bölüme aktarıyorum dedi. Çok bekledim ama size ulaşmak için dediğimde hiç beklemeyeceksiniz denildi ve aktarıldım daha sonra A**** hanıma düştü çağrı ve bana yardımcı olamayacağını çünkü destek birimini aradığımı söyledi nasıl olur beni Pınar hanım kredi kartları ile ilgilenen bölüme aktardığını söylesemde çok umrunda olmadı ve telefon tekrar aktarıldı. Sadece bekleme müziği dinledim. Ve tekrar mobil Desten'ten mt'ye bağlandım vee yine P***'a bağlandım

Etiketler :

Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Seda T.
  30 Ağustos
  10:55

  Şikayetim hala çözüme kavuşmuş değil

 • Seda T.
  27 Ağustos
  12:03

  Pınar hanıma bağlandıktan sonra bağırdım ve neden bekletildiğimi sorduğumda başladı bana bilgi vermeye önceden ınuı yapmadınız dediğimde çok beklemenize istinaden size bilgi veriyorum dedi. Arkadaşlar böyle birşey mi var? Ve pınarla 2.ci görüşmeyi yaparken 33 dakika vakit kaybettiğimi farkettim. Böyle bankacılık hizmeti olmaz kabahat eksik verilen eğitimlerde mi ? Bankada mı ? Yoksa müşterileri umursamayan Agent'lardamı bilemiyorum. Hala tarafıma bir Feed-back verilmedi. Sakiniyetle belkiyorum.!

 • 26 Ağustos
  15:49

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi