18 Mart 2013

Akbank Başvurum Olumsuz Sonuçlandı!

Akbank maaş müşterisiyim. 6 ay önce başladığım iş yerinde maaşlarımız akbank dan yattığı için maaş hesabı açtırdım. birden fazla bankada hesabım olduğu için ödemelerde zorladığı için tüm hesaplarımı kapatıp sadece Akbank ile çalışmak istediğimi ve bunun için tüketici kredisi kullanmak istediğimi bankanıza ilettim.

Geçen ay sigorta primlerimi bu ayda ödeme performansımın düşük olduğunu ilettiler. Bunca insan kredi kartı ya da kredi mağduruyken Akbank gibi bi kuruluş maaş müşterisine hayır diyip gönderiyorsa ve bangır bangır reklamlarda kredi pazarlıyorsa şüphe duymak lazım. Ayrıca her kredi başvurusunda ya birikim hesabı satıyorsunuz ya da ödeme talimatı alıyorsunuz?

Ünal 61 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön