Akbank Basma Kalıp Savunmalarda Bulunuyor!

İlhan S. |

Akbank firması buradan yapılan itirazlara kalıp cevaplarla yanıt vererek müşterileri ile iletişim kurduğunu, sorunlarını çözdüğünü göstermeye çalışıyor. Çeşitli itirazlarımda gördüğüm kadarı ile herhangi bir çözüm olmadan, firma müşterilerini oyalamaktadır. İtirazımızı bize cevap olarak göndermeyi, sorun çözümü olarak değerlendirebilmekte. Kendilerini, şahsım adına kınıyorum.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • İlhan S.
  24 Temmuz
  16:29

  yok Gökhan bey yok:D amaç sorun cözmek değil 100% ilgi gosteriyoruz reklamı yapmak

 • İlhan S.
  08 Temmuz
  23:18

  ne tür bir mizah türü yapılır böyle firmalarla bilmiyorum :) Komediye devam edilecek anlaşılan %100 cevaplanmış mesaj istatistiğini korumaya çalışırken komik duruma düştüklerini farketmiyorlarmı ? yoksa umursamıyorlarmı ? bu konuda anket düzenlemeye gerek yoktur heralde :)

 • 05 Temmuz
  19:21

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi