19 Nisan 2013

Akbank Bankanıza Ait İki Kredi Kartından da Aidat Aldılar

Axess kredi kartına aidat bedeli altında 55 tl mart 2012 ekstresinde kesilmiştir 5464 sayılı kanunun ilgili başlığı altında almış olduğunuz bu ücret haksızdır çünkü hiçbir hizmet karşılığı yoktur. Ayrıca 5646 sayılı yasanın 44. maddesinde yapılan atfa binaen, uyuşmazlıkların Tüketici Hakem Heyetinde/Mahkemesi' nde çözümleneceği hüküm altına alınmıştır, denilmektedir.

Konu ile emsal karar Kocaeli Tüketici Mahkemesinin 04 ekim 2006 tarih ve 2006/368 nolu kararıdır. Bu karardaki ücretin iade edilmesi hükmü emsal teşkil etmektedir.Bu sebeple bahsi geçen 55 TL' yi ivedilikle kredi kartı hesabıma yatırmanızı istiyorum aksi durumda konuyu yargıya taşıyacağımı bildirmek isterim.

Uğur 22 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi19 Nisan 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön