Akbank Bankamatikte Para Sıkışması Ve İlgisizlik!

Aydın K. |

07.09.2014 tarihinde Antalya Sealife Otel karşısındaki Akbank atmsinden kredi kartı borcumu öderken bankamatikte para sıkışması uyarısı aldım.Bankamatik sıkışan tutarı ve telefon numaramı yazdıktan sonra bana 7 iş günü içinde işlemin gerçekleşeceği ve sms ile bildirileceği uyarısını verdi.Bende ertesi gün Akbank müşteri hizmetlerini arayarak bir kerede telefonda bildirmek istedim fakat müşteri hizmetlerine bağlanmak için 15 dk bekledim.Bende artık sıkılıp kapattım.Bir kaç gün önce hala bir Akbanktan sıkışma ile alakalı bir haber alamayınca tekrar aradım yine sonuç alamadım ve bugün itibari ile 7 iş günü bitti fakat ne arayan var ne bilgi veren.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Eylül
  18:03

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi