Akbank Bankamatikte Para Sıkışması!

Paşa K. |

10 Ağustos pazar günü Ankara ili Mamak ilçesi Yeşilbayır Mahallesi Sağduyu Caddesi üzerinde bulunan yonca alışveriş merkezi önünde bulunan Akbank ATM'sine gece on suları para yatırırken arıza oluştu. Para bankamatikte sıkıştı. Sabahleyin bankayı aradım. Sonuç yok. Üç gün geçti tekrar başvurdum. Yine sonuç yok. Müşteri hizmetleri sorunu çözemiyor. Başka bir iletişim kurabileceğimiz ya da bir üst mercide sorunumuzu çözecek muhatap bulamıyoruz. Eğer beni haklı olduğumu bildiğim bir konuda yalnız bırakırlarsa tüm yasal yollara başvuracağım. Böyle bir anlayış olamaz. Müşteri hizmetleri sorunumuzu çözmekten çok uzak. Böyle kurumsal bir banka olamaz. Umarım beni yanıltırlar ve sorunumu çözerler.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 14 Ağustos
  12:44

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir.

  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 13 Ağustos
  10:59

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi