Akbank Bankamatikte İşlem Yapılamıyor!

Sadık E. |

Akbank'ın Antalya Beldibi'nde 1 tane bankamatiği var. 2012 yılında hesap açtırdım, ne zaman paraya ihtiyacım olsa bankamatiğin içinde para yok, hizmet veremiyor. İnsanlar güvenip de oraya gidip işlem yapmaya kalksa ortada kalacaklar (benim gibi) sene olmuş 2014 hala aynı hala aynı. Bankayı arayıp bu sorunu bildirmek istiyorum müşteri temsilcileri zahmet edipte telefona çıkmıyorlar. Ben sadece bu nedenlerden dolayı 13/06/2014'te hesabımı kapatmak için bankaya dilekçe verdim, tarih 07/07/2014 ve hala hesabım açık! Buradan banka çalışanlarına sesleniyorum 'amacınız ne' ayrıca en kısa zamanda şubenize gelip 3 ayrı konuda bütün şikayet formlarını dolduracağım.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 08 Temmuz
  17:29

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi