Akbank Bankamatik Sıkıntısı!

Ali İhsan K. |

Maaşımı bu ay 5'i Pazar'a geldiği için Pazartesi olan 6'sında aldım ama Akbank'a olan borcumu bir türlü bankamatikten yatıramadım. Sürekli bankamatik para yatırmada sıkıntı yarattı. Başka bir bankamatiğe gittiğimde aynı sorun. Şimdi saat 00:00'ı geçiyor ve sizlerin yüzünden faiz işleyecek.

Paramı sayenizde bir türlü yatıramadım ama sizden kaynaklı sebepten yine ben cezalandırılıyorum. Bu nasıl sistem her ay bu sıkıntıyı mı çekeceğiz. İyi bir yol bulunmuş yüzlerce kişi benimle aynı durumda olsa çalışanların maaşı bu şekilde ödenir sanırım. Diğer bankalarda hiçbir sıkıntı yok ama Koskoca Akbank. Şu durumunu bir türlü düzeltemedi.

Etiketler :

ATM Hizmet Dışı-Arıza

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Temmuz
  13:18

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 07 Temmuz
  15:21

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi