Akbank Bankamatik Problemi ve Mağduriyetim!

Serdar S. |

04/09/2015 tarihinde kredi ücretini yatırmak üzere Kayseri Devlet Hastanesi karşısı Akbank bankamatiğine 430 TL para yatırdım. Sistemin veya terminalin arızalı olması sebebiyle para bankamatiğe sıkıştı ve gelen cevap 7 iş günü içinde bana döneceği idi. 7 gün içerisinde kredi borcumun son ödeme tarihi geçmiş oluyor. Bu durumun ivedi bir şekilde çözülmesi ve paranın banka hesabına geçmesi için müşteri hizmetini aradığımda sesli yanıt sisteminden öteye geçemeyerek yine 7 iş günü cevabını aldım. Ben bankamatik kaynaklı problem yüzünden banka ile görüşmek zorunda değilim...

Etiketler :

ATM İşlem Hatası

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 07 Eylül
  12:01

  Değerli Müşterimiz, talebinizin www.akbank.com aracılığıyla Bankamıza ulaştığı belirlenmiş olup inceleme devam etmektedir.

  Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra tarafınıza sonuç hakkında bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 04 Eylül
  13:49

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi