Akbank Bankamatik Paramı Yuttu!

Harun A. |

27 Temmuz 2013 Perşembe günü Kastamonu Barutçuoğlu AVM yanındaki Akbank bankamatiğinden şifresiz işlem yaparak hesaba para yatırmak istedim. 2.500 TL yatırdım sonra fazla yatırdığımı fark edip parayı geri çektim. Saydığımda para 2400 TL olarak bankamatikten geri ödendi. 100 TL eksik aldım paramı. Akbank'ı arayıp müşteri hizmetlerinden şikayet formu doldurdum. Bugün 01 Ağustos 2013 tarihinde geri ödeme yapılamayacağına dair SMS aldım.
Halen daha Akbank'dan alacağım olmadığı iddia ediliyor.

Etiketler :

ATM İşlem Hatası ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 23 Ağustos
  18:35

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 14/08/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Harun A.
  22 Ağustos
  21:43

  Neredeyse 1 ay oldu ama halen ne bir mesaj ne bir arama gelmedi. Sanırım burayada boşuna yamış oldum.

 • 01 Ağustos
  16:52

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi