Akbank Bankamatik Para Kesintisi!

Aydın Ö. |

09.11,2015 günü saat. 20.00 sıralarında Akbank bankamatiğinden kendi Akbank hesabıma 600 TL gönderildi ancak hizmet bedeli adı altında hiçbir uyarı yapılmadan 10 TL kesildi ve hesaba 590 TL geçti.

Müşteri hizmetlerini aradığımda bu herkese yapılan genel bir uygulama diye söylüyor. Kendi müşterisine bu kesintiyi uygulayan bankanın bu parayı neden kestiğini gerçekten merak ediyorum. Bunun açıklamasını bekliyorum yetkililerden.

Etiketler :

ATM İşlem Ücreti Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 12 Kasım
  15:17

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 12.11.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 10 Kasım
  17:48

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi