07 Eylül 2013

Akbank Bankamatik Kartımı 2 Aydır Adresime Göndermedi!

2 ay önce hesap açtırdım bankamatik kartım hala adresime gelmedi. Akbank'ın arayıp haber vermesi gerekirken ben aradım. Bir müşteri temsilcinize bağlanmak için, 10 dakika bekletildim ve bağlanamadan kontörlerim bitti telefon kapandı. Hiçbir şekilde Akbank'tan memnun değilim.
En kısa zamanda bana ulaşılmasını istiyorum.

Mesut 39 Okunma

Cevaplar

 • Mesut 11 Şubat 2014

  Bankamatik kartım 6 ay sonra elime ulaştı. Memnun olmam mümkün değil.

 • Mesut 13 Eylül 2013

  2 buçuk ay önce Akbank'da vadesiz hesap açtırdım. Bankamatik kartım 2 buçuk aydır elime ulaşmadı. Yaklaşık bir hafta önce şikayette bulundum. Gelen cevapta "Neo Kart talebiniz yoktur" yazıyor. Ben vadesiz hesap açtırırken kartımın gönderileceği adrese kadar bütün bilgileri doldurdum. Bankamatik kartımı en kısa sürede adresime yollanmasını istiyorum. Telefon bankacılığınız tam bir felaket. Zaman kaybından ve insanı sinirlendirmekten başka hiç bir işe yaramıyor. Hiç kimseye ulaşamadım. 5 dakika bekledikten sonra kimse ile görüşemeden kapattım telefonu. Müşteri şikayetlerini ve taleplerini dinleyecek elamanınız yok mu ?

 • Mesut 08 Eylül 2013

  www.akbank.com'daki Bize Ulaşın bölümünden de şikayetimi iletmiştim öncesinde. Fakat yine ilgilenen olmadığı için şikayetimi buraya da yazmak zorunda kaldım belki buraya yazınca ilgilenirler diye.

 • Akbank Temsilcisi07 Eylül 2013

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön