Akbank Banka Personelinin İlgisizliği Ve Saygısızlığı!

Sercan E. |

15 eylül 2014 tarihinde Akbank birlik şubesini en az 3 saat yaklaşık 50 kere aradım açan olmadı bunun üstüne iş yerimden izin alıp gittiğimde C**** isminde bir kadınla görüştüm maalesef açamıyorum görüyorsun çok yoğunum gibi saygısız bir cevap aldım!

Ayrıca müşteriyle senli benli konuşmakta garip ayrıca kredi başvurusu yapmak için gittiğimde canan denen kadın bağıra bağıra red aldınız dedi! 2 - 3 kere! Ayrıca akşam tekrar haber vereceğim son hali dediği halde aramadı!

Akbank'ın maaş müşterisiyim ve kötü günümde kredi vermemesi gerçekten üzücü iyi günümde herkes verir krediyi! Bundan sonrada istemiyorum Akbank'la ilgili hiçbir şey maaşım yatar alırım başka bankaya gerekeni de yapın!

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Eylül
  17:23

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi