26 Mart 2013

Akbank Banka Müdürü Aslında Doktormuş!

Bitlis Tatvan ilçesinde mahalle arasında bir esnaftım Tatvan Akbank şubesinden kredi aldım sağ olsunlar krediyi verdiler. Ben bu almış olduğum kredinin bir kaç taksitini yatırdım daha sonraları ağır durumda hastam oldu. Bağ-Kur borcum olduğundan sağlık hizmetinden yararlanamıyordum buna bağlı maddi çok sıkıntı yaşadım, öyle gün oldu ki cebimde bir ekmek parası kalmadı, dükkanımı kapattım dolaysıyla taksitlerim de aksamalar oldu.

Bankaya tekrar yapılandırma müracaatında bulundum tekrar sağ olsunlar yardımcı oldular bir kısmını zar zor yatırdım ailem bunları duydu hemen bankaya gidip tüm borcumu kapattılar ancak banka müdürümüz sağ olsun aileme benim psikolojik sorunlarım olduğunu söylemiş sen doktor musun, bankacı mısın?

Bayram 59 Okunma

Cevaplar

  • Bayram 22 Mayıs 2013

    yaklaşık iki ay oldu ama bana bilgi verilmedi

  • Akbank Temsilcisi26 Mart 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden de iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön