Akbank Banka Kartımı Teslim Edemedi!

Deniz S. |

Banka kartımın kaybolması üzerine geçen hafta tekrar talep etmiş bulunmaktaydım. Fakat bugün aradığımda kartın şirketime gönderildiği, fakat bana teslim edilemediği, merkeze geri döndüğü, tekrar yönlendirileceği, 5-7 gün içerisinde tarafıma ulaşacağı bildirildi. Bu bildirimi benim müşteri hizmetlerini arayarak 7 dakika telefonda kalmam üzerine gerçekleştirebildiler.

Öncelikle kartım bana ulaşamayarak merkeze geri dönmüş ise bunun bana telefonla bildirilmesi gerekmez miydi? Ben de boşuna kart beklememiş olurdum. Altı üstü bir banka kartı, fakat onu bile sözde teslim edememişler bana. Başarılarınızın devamını dilerim Akbank!

Etiketler :

Banka Kartı Teslim Çağrı Merkezi Bilgilendirme Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 30 Aralık
  16:30

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi