30 Aralık 2013

Akbank Banka Kartımı Teslim Edemedi!

Banka kartımın kaybolması üzerine geçen hafta tekrar talep etmiş bulunmaktaydım. Fakat bugün aradığımda kartın şirketime gönderildiği, fakat bana teslim edilemediği, merkeze geri döndüğü, tekrar yönlendirileceği, 5-7 gün içerisinde tarafıma ulaşacağı bildirildi. Bu bildirimi benim müşteri hizmetlerini arayarak 7 dakika telefonda kalmam üzerine gerçekleştirebildiler.

Öncelikle kartım bana ulaşamayarak merkeze geri dönmüş ise bunun bana telefonla bildirilmesi gerekmez miydi? Ben de boşuna kart beklememiş olurdum. Altı üstü bir banka kartı, fakat onu bile sözde teslim edememişler bana. Başarılarınızın devamını dilerim Akbank!

Deniz 41 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi30 Aralık 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön