Akbank Balgat Şube Personelinin İnadı!

Yalçin T. |

Kredi ödememin son günü olan bugün Atm'den para yatırması için elemanımı gönderdim, Atm arızalanmış Balgat şube çalışanlarından D**** hanım müdahale etmiş, elemanımdan imza alarak yarın hesabıma geçeceğini bildirmiş.

Aradım uzun bir denemeden sonra D**** hanıma ulaştım kredimle ilgili konuyu anlattım Atm'den parayı ben teslim aldım, yarın hesabınıza geçecek dedi az önce anlattım kredi ödemem bugün dedim biz işlemi yarın yaparız prosedür böyle dedi şakamı yapıyorsunuz krediden bahsediyorum ne demek yarın para elinizde iken bugün yapın dedim olmaz yarın dedi!

Kredimle ilgili sıkıntı yaşarsam şikayet edeceğim dedim gidin edin beyefendi diye alaycı bir tavır sergiledi Akbank elemanı işte ne beklenir ki başka!

Etiketler :

Şube Kredi İşlemleri Şube Personel Davranışı

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 17 Temmuz
  16:41

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi