06 Ocak 2014

Akbank Bakiye Bilgisini Yanlış Bildiriyor!

Çalıştığım kurumun Akbank Unkapanı şubesine bağlı olarak neo maaş kartı kullanmaktayım. Telefon bankacılığı kullanarak yetkililere hesabımda sadece maaş miktarımı görmek istediğimi, onun haricinde nar hesabı yada ekstra ihtiyaç miktarı gibi otomatik tanımlanan hiçbir işlemi görmek istemediğimi defalarca belirtmeme rağmen hala hesabımda maaşım dışında kullanılabilir bakiye olarak fazla bir miktar görünüyor.

2013 yılı ve 2014 ocak ayı için mail ile detaylı bir ekstre almak vede hesabımdaki fazla miktarın kaynağının banka tarafından bulunarak sorunun giderilmesini istiyorum. Hesabımda sadece maaş ödemesi olarak yatırılan miktarı görmek başka ekstra miktar görmek istemiyorum.

Zeynep 66 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi06 Ocak 2014

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön