17 Ağustos 2016

Akbank Ayrıcalıklı Fiş

Akbank ve çoğu bankalarda bulunan ayrıcalıklı fiş sistemi haksızlığa sebebiyet vermektedir. Benden 15-30 dakika sonra gelen birisi, benden sıra olarak öne geçiyor. Acil bir işim olabilir, annem acil hasta olabilir. Bu durumda vebal tamamen size kalmaktadır. Ayrıca bu sistemle birlikte bankanız müşterisi olmaktan da çıkmış bulunuyorum. Yaptığınız ayrımcılık genel geçer kurallara aykırıdır.

Benim bir hastanem bulunsa ve anneniz kalp krizi geçirse, öncelikle hastane üyelerini alıp sizi 30 dakika bekletsem hoşunuza gider mi? Gideceğini pek sanmıyorum. Ama yaptığınız sistem tamamen bundan ibaret. Bu haksızlığa dayanan sisteme ben karşı çıkıyorum ve bankanızla iletişimimi kesiyorum. Ta ki, bu sisteme son verene kadar!

Safa 95 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi17 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön