Şafak U. Teşekkür Mesajı

Bir şekilde sesimi duyup hızlıca iletişime geçip destek olduğunuz için teşekkür ederim.

Akbank Aylardır Kredi Kartım Gelmedi Ve Müşteri Temsilcisine Ulaşamıyorum.

Şafak U. |

Eski kredi kartım arızalandığı için yeni kart başvurusu yapmıştım. Bir yılı geçmiştir belki artık hatırlamıyorum bile yeni kredi kartım elime geçmedi. 4442525'i arıyorum, bunu bildirebileceğim hiçbir menü yok, müşteri temsilcisine bağlanamıyorum, bir şekilde bağlanabilirsem farklı menüden onlarda ana menüye aktarıyorlar sağ olsunlar. İlk 5 banka arasında telefon bankacılığı ve müşteri hizmetleri açık ara en kötü banka olarak yıldızını parlıyor, ortamlarda bahsiniz geçiyor haberiniz olsun.

Etiketler :

Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Erişim

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şafak U.
  17 Haziran
  16:32

  Bir şekilde sesimi duyup hızlıca iletişime geçip destek olduğunuz için teşekkür ederim.

 • 17 Haziran
  14:51

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 17/06/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinizde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 15 Haziran
  14:11

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi