21 Şubat 2013

Akbank Ayın 15'inde Yapılandırma Yapıp 20'sinde Senet Ödememi İstediler!

Akbank cevizli şubesinden 20 mart 2012 tarihinde konut kredisi kullandım. Şubat 2013 geldiğinde oranlar düştüğü için yapılandırma istedim 15 şubatta refinansman ücreti ve vade değişikliği ücretini yatırdım ve özellikle danışmana sordum ilk senedim ne zaman diye, işlemler 18 şubatta onaylanır ve siz 18 mart 2013 de ilk senedi ödersiniz dediler bende tamam dedim ama 20 şubatta ilk krediyi ödemem gereken bir mesaj aldım bankadan.

Bankaya gittiğimde bana yanlış bilgi verildiği refinansman ücretini ne zaman ödersem ödeyeyim her ayın 20 sinde krediyi ödemem gerektiği söylendi. Bende itiraz ettim ve yapılacak birşey olmadığı söylendi yapılandırmayı 15 inde yapıp 20 sinde senet ödemem istendi.

Burak 44 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi21 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön