Akbank Ay İçerisinde 2 Kez Ekstre Çekmesi.

Şeyda Y. |

Ağustos ayında toplam borç 300 TL iken kredi kartıma 800 TL ödeme yaptım banka 300 borcuna kesti ve içeride normalde 500 TL kalan kullanımda olan bakiyem vardı. Bankamatikten fişi aldığımdada kullanabilir bakiye 500 idi. Birkaç sonra baktığımda bakiye 80 lira kalmıştı çağrı merkezini aradığımda işlem sağlayamadılar durumu açıklayamadılar bir hata yok dediler kendileri ay içerisinde iki kez ekstre çekildiğini ilettiler ve 45 dkka boyunca beni hatta uğraştırıp aradaki 500 TL'nin nereye gittiğini açıklayamadılar hala bankadan geri dönüş bekliyorum sonuç yok. Yasal işlem başlatacağımı ilettim açıklama Yapacak bir tane yetkili yok bu bankada iş bilmezleri oturtmuşlar oraya ben mağdurum ama ses yok!

Etiketler :

Kredi Kart Ekstre

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Şeyda Y.
  07 Ocak
  03:04

  Bu şikayet tarihine kadar ödemeler duzenliydi ve bu hatanız yüzünden hala bir dönüş yok. arayıp ödeme yapın diyorsunuz önce çözüm bulmayı deneyin ben çözüm istyrm ayrıca hatanizi kabul etmeyip limitimizi dusurmussunuz sizin müşteri anlayışınız bu mudur peki?

 • Şeyda Y.
  11 Ekim
  21:47

  Bize ulaşın adresinizden detaylı bilgi verdim ve ben hala sizlerden yanıt bekliyorum. nasıl bir bankasiniz siz böyle. Müşteriyi ugrastirma ilgisizlik sahtekarliktir her şey sizde tüm görüşme kayıtlarımi ve yapılan bu haksızlıği yasal haklarımla birlikte kullanacağım sizin gibi bir bankayla bir daha asla calismayacagim.

 • 22 Eylül
  11:19

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca incelenmiş, müşteri bilgilerinin yeterli olmaması nedeni ile Bankamızda yer alan müşteri kaydınıza ulaşılamamıştır.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Şeyda Y.
  22 Eylül
  02:45

  15 gündür çağrı merkezinizin geri dönüş yapmasini bekliyoruz. Ay içerisinde hangi banka iki kez ekstre çeker ve bunu musterisine aciklayamaz ilk kez k. Kartı kullanmıyoruz. Şikayet alan çalışan size şikayet kodu gelicek dedi ve kapattı ama oda gelmedi. Sanırım çalışanlariniza yeteri kadar eğitim vermiyorsunuz. Gerekli işlemlerin yapılıp bankaniz tarafından geri dönüş bekliyorum. Bu kadar şikayetle kalmicagimi bilin. Yeteri kadar uğraştirdiniz.

 • 21 Eylül
  10:29

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi