17 Eylül 2015

Akbank Axsess Yıllık Kart Aidatı İadesi!

15 yıldır Axess kredi kartı kullanıyorum. Bugüne kadar tek kredi kartı kullandım, o da Axess ama bugün, kart kullanım ücreti olarak 100 TL olduğunu görünce, artık bu kredi kartını iptal ettirmenin zamanı geldi dedim. Geçen yılda aynı sorunu yaşamıştım.

Geriye dönük 10 yılın aidatı geri alınıyorken, bu ne saçmalık dedim. Müşteri hizmetlerini aradım. Bana artık aidat ücretlerini ödemem gerektiği ve geri iadenin yapılamadığını söylediler. Ödemiş bulunduğum 100 TL'nin tekrar iadesini istiyorum. Ödeme yapılmazsa 15 yıldır kullandığım bankayı ve kartını kullanmayacağım ve tüketici hakem heyetine başvuracağım.

Handan 76 Okunma

Cevaplar

 • Handan 09 Ekim 2015

  Siz müşterilerinizle dalgamı geçiyorsunuz yoksa oyalıyor musunuz. 17 Eylül tarihindeki şikayetimden itibaren halen doğru dürüst bir cevap almış değilim. Yıllık kart aidatımı ödyecek misiniz, ödemeyecek misiniz?

 • Handan 02 Ekim 2015

  Şikayetimle ilgili mail adresimde herhangi bir şekilde çözüm ya da net bir şey göremedim. Kart aidatı olarak ödediğim 100 TL'nin iade edilip edilmeyeceği ile ilgili net bir cevap bekliyorum. Lütfen en kısa zamanda bu konuda bilgilendirilmeyi bekliyorum.

 • Akbank Temsilcisi21 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 21.09.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Akbank Temsilcisi17 Eylül 2015

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön