Akbank Axess Üyelik Ücreti Hala Kesiliyor!

Uğur Ö. |

Eşim Eda D. (Ö.)'e ait olan **** 2920 7409 **** numaralı Akbank Axess kredi kartının ağustos ayı eksterini incelediğimizde 90 TL'lik bir kesinti yapıldığını öğrendik. Akbank iletişim merkezine durumu açıklayan şikayet mesajı yazmamıza rağmen tarafımıza herhangi bir dönüş yapılmadı. Kredi kartı üyelik ücretlerinin artık alınmayacağı basında o kadar yer almasına rağmen banka neden bu haksız kesintiyi yapıyor, anlamış değiliz. Mağduriyetimizin en kısa süre içerisinde giderilmesini rica ediyoruz.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Uğur Ö.
  09 Eylül
  14:16

  sorunumuz hala çözülmüş değil. "Sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi" ne zaman verilecek, gerçekten merak ediyoruz.

 • 04 Eylül
  17:05

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi