Akbank Axess Üyelik Ücreti Alıyor!

Yasin A. |

Kredi kartımdan tekrar 90 TL üyelik ücreti kesintisi gerçekleşmiş. Geçen sene de aynı şekilde kesinti olmuştu. Müşteri hizmetlerini aradığımda kredi kartımı kullanma sözüme karşılık 90 lirayı iade edeceklerini ve " bir daha üyelik ücreti kesintisinin yaşanmayacağını " telefondan bildirmişlerdi. Görüşme kayıtları ortadadır. Bu sefer benden form doldurmamı istediler ve sonucunda olumsuz dönüş yaptılar. Üyelik ücretinin tekrar tarafıma iade edilmesini talep ediyorum. Aksi takdirde kredi kartımı kapattırıp hakkımı hukuki yollardan arayacağımı belirtmek istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 16 Kasım
  09:41

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değelendirmeye alınmış olup inceleme devam etmektedir. Gerekli incelemeler tamamlandıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 12 Kasım
  17:15

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi