13 Ağustos 2015

Akbank Axess Üyelik Ücreti 90 TL.

Düzenli ödeme yaptığım ve aktif olarak kullandığım kredi kartıma bu ay 90 TL üyelik ücreti kesilmiş. İade isteğimle ilgili iki mail ve bir form yazdım. Sonra cevap gelmeyince Akbank'ı aradım. Çağrı merkezindeki F*** hanım bana bunun olmayacağını söyledi.

İadesini istediğim tutarın geçen sene nasıl iade edildiğini sorduğumda yasal bir açıklama yapamadı. Bunun üzerine Akbank'ı şikayet edebileceğimi söyledi. Geçen sene de aynı durumu hiçbir onay almadan yaptıkları için aradığımda görevli kartınızı 6 ay iptal ettirmeden kullan ben şu anda iadenizi gerçekleştiriyorum dedi. Demek ki bu keyfe keder çekilen tutar. İadesini istiyorum. Aksi halde Akbank kartlarımı iptal edip başka bankaya geçeceğim.

Seren 53 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi18 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 17/08/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetim

  • Akbank Temsilcisi13 Ağustos 2015

    Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

  • Seren 13 Ağustos 2015

    İade edilmemesi durumunda; Tüketici Hakları Hakem Heyeti'ne başvuracağımı ve aidatımı geri aldıktan sonra kartımı ve serbest vadeli hesabımı iptal ettireceğimi bilgilerinize arz eder, gereğini rica ederim.

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön