Akbank Axess Kredi Kartımın Üyelik Aidatı Olan 90 TL'nin Ödenmesi!

Kadri A. |

Ekstremden 90 TL çekildiğini gördüm üyelik ücreti başlığı altında, ben
böyle bir şey imzalamadım.
10 yıllık müşterisiyim her sene kesilen aidat bedelinin itiraz ettim tarafıma geri ödeniyordu. Bu yıl bankayı aradığımda yeni uygulama çıktığını ve aidat bedellerini geri ödenmediğini bildirdiler. Ben böyle bir uygulamayı onaylamadım imzalamadım.

İnternette araştırdım, iadesi yapılıyormuş müşteri hizmetlerini aradım olmuyor dediler.

Daha önce itiraz eden ve olumlu sonuç alan üyelere olduğu gibi benim de
mağduriyetimin giderilmesini istiyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 31 Temmuz
  17:07

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 31/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 31 Temmuz
  15:13

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi