Akbank Axess Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli İptal Edilmesini İstiyorum!

Sezgin A. |

10 seneye yaklaşık Akbank Axess kart kullanıcısıyım. Benden haksız yere alınan Akbank Axess Kredi Kartı Yıllık Üyelik Bedeli olan 87 TL kart ücretinin İptal edilmesini istiyorum. Ben bu kartı çıkartırken sizden kart ücreti alınmayacak sözünü alarak sözleşmeye imza atmıştım. Sizden kartımızı kullandığınız sürece her hangi bir ücret talep etmeyeceğiz diye müşteri temsilcileriniz bizlere garanti sunarken bu yaptığınız ismidir koskoca banka gereğini yapın lütfen aksi halde haklarımı yer yoldan araştıracağım.

''Hesap Bildirim Cetveli ile kesilen yıllık üyelik ücreti, 4822 sayılı yasa ile değişik 4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkındaki Yasanın 6. maddesinde düzenlenen " Sözleşmelerdeki Haksız Şartlar hükmü ve ilgili yasal düzenlemelere aykırıdır.''

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sezgin A.
  09 Mart
  15:12

  ‘’Bize Ulaşın’’ kısmından 2 kere ulaştım derdımı anlattım ama ne cevap geldi ne başka bısey. Sonucunu ogrenmek için müşteri temsılcılerınız soruo arayalımmı mail'mı atalım ben arayın dıyorum ne arayan var ne mail atan hep laf

 • 09 Mart
  11:10

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi