Akbank Axess Kredi Kartı Üzerinden Aldatmaca!

Serkan D. |

Kasım 12'de kredi kartımı kapattırmamam için bana 75 TL Chip para hediye eden ve bundan sonra üyelik ücreti aidat gibi ücretlerin kesilmesi halinde talep ettiğim takdirde iade edileceğini vaat eden banka üzerinden bir hafta geçmeden 80 TL üyelik ücreti kesti. Hem maaş müşterisiyim hem de uzun yıllardır Axessliyim. Bunu çok yadırgadım. Müşteri hizmetlerinden de aldığım tepki kesilen tutarı iade etmiyoruz.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Serkan D.
  22 Aralık
  03:07

  Yine otomatik mesaj geldi "iletinizi sizin için degeerlendirip size geri dönüş yapılacak... " bu kadar boş bir banka bu kadar müşteri memnuniyetinden uzak bir bankanın Türkiye'de yeri olmamalı.

 • 18 Aralık
  16:46

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi