Akbank Axess Kartımdan Benden Habersiz Poliçe Ücreti Çekildi!

Fatma D. |

Sonu 1628 ile biten Axess kredi kartımdan bana bilgi verilmeden ve izin alınmadan kart güvenlik paketi poliçesi adı altında 110 TL çekilmiştir. İznim olmadan yapılan bu poliçenin derhal iptal edilmesini ve kartımdan çekilen tutarın iadesini istiyorum. Ayrıca bundan sonra benden onay alınmadan hiçbir işlem yapılmamasını aksi halde yasal yollara başvuracağımı bildiririm.

Etiketler :

Çağrı Merkezi Bilgilendirme Diğer Komisyonlar Habersiz Sigorta

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 21 Ekim
  21:16

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirilmiş ve müşterimize 19/10/2013 tarihinde e-posta yolu ile bilgi verilmiştir.

  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Fatma D.
  21 Ekim
  19:51

  İptal için bekliyorum.Şu ana kadar bana dönüş yapılmamıştır.

 • 19 Ekim
  10:13

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi