Akbank Axess Kartım Teslim Edilmedi.

Ayşe Esen K. |

Akbank Axess kartım kaybolduğu için iki hafta önce başvurdum.ve bana iki iş günü içerisinde kartımın geleceği söylendi.Ve toplam dört kez müşteri hizmetlerini aradığımda bana her defasında kartımın iki iş günü geleceğini söylediler.Son iki görüşmemde aktif kurye diye bir kargo şirketinin numarasını verdiler.Fakat bu numarada sürekli telesekreter çıkıyor.Ben müşteri temsilcisine bu telefonun cevap vermediğini ve siz banka olarak ulaşabilirmisiniz dediğimde bana biz bişey yapamayız diye söylüyorlar.O zaman kartımı iptal edin dediğimde ise bana iptal ettirmemek için tekliflerde bulunuyor.Eğer Akbank banka olarak bir müşteriyi bu kadar bir kurye için kaybetmek istiyorsa bunu bilemem .

Etiketler :

Kredi Kartı İptal Kredi Kart Teslim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 10 Temmuz
  17:43

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi