Akbank Axess Kart Ücreti Alıyor!

Bahar D. |

Akbank'tan kredi kartı talebinde bulundum, bana Gold olanından gönderdiler. Onu geçtim, daha kullanalı 2 ay oldu kart ücreti kestiler. Yıllık ücret adı altındaki ücreti, benden daha 2. ekstremde almak istediler. Müşteri hizmetlerini aradım, yapılacak bir şey yok dediler. Ben o kartı bir yılı dolmadan ücretini ödemek istemiyorum, bunun haksızlık olduğunu düşünüyorum. Ben ihtiyaç kredisi kullanım tercihimi bile Akbank'tan yana kullanmış olan eski bir müşterisi olduğum halde bana bunun yapılmasını Akbank gibi bir bankaya hiç ama hiç yakıştıramadım. Bu sorunum çözülmezse yarın tüm borcumu kapatıp kredi kartımı iptal ettirmeyi düşünüyorum.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Bahar D.
  26 Kasım
  13:46

  Benim şikayet başlığım Axess Kart Ücreti iken Akbank Axess Kart Ücreti Alıyor! Olarak değiştirilmesi hiç hoşuma gitmedi. Benim kart ücretine bir itirazım yok. Sadece daha kartı alalı 2 ay oldu bu süre zarfında benden bunun ücretinin kesilmesine itirazım var. Ama sanırım Akbank bunu okuyup doğru yorumlayamadı. Özet olarak kartın taksitleri bitene kadar kullanmayıp, kredi ödemelerim de bitince neo kartımı da Axess kartımı da kırıp atacağım. Hesaplarımı da kapatacağım. Bundan sonra da bu bankayla çalışmayı kesinlikle düşünmüyorum. Buradaki şikayeti bile doğru okuyamayan banka ile işim olmaz...

 • 26 Kasım
  11:11

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 24/11/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Bahar D.
  24 Kasım
  11:46

  Bize Ulaşın formu ile de iletişime geçtim ama kimse bana dönüş yapmadı.

 • 23 Kasım
  16:52

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi