Akbank Axess Gold Kartımdan 90 TL Üyelik Ücreti Kesilmiş!

Ebru Ş. |

Uzun zamandır kullandığım Akbank Axess Gold kartımdan 90 TL üyelik ücreti kesilmiş! Daha önce kestiklerinde müşteri hizmetlerini arayıp iade etmelerini istemiştim. İade ettiklerini ve bir daha kesilmeyeceğini söylemişlerdi. Şimdi kesildiğini görünce tekrar aradım iade etmelerini söyledim iade etmedikleri gibi neden iade etmedikleri hakkında da bir bilgi vermediler! Ben bu ücretin iadesini istiyorum aksi takdirde Tüketici Hakem Heyetine şikayet edip hakkımı alacağım.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat Çağrı Merkezi Bilgilendirme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 13 Kasım
  14:51

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 05.11.2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 04 Kasım
  11:35

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi