Akbank Axess Gold Aidatı 90 TL Kesildi!

Sinan K. |

2009 senesinde çalıştığım şirketin maaş anlaşması yaptığı Akbank Çorlu/Emlak Konutları şubesi "kart aidatı kesinlikle kesilmeyecek, kesilirse şubeye gelip beni gör" şeklinde sözlü taahhüt vererek tarafıma axess kredi kartı verdi. Daha sonra şirketin başka bir banka ile anlaşmasına rağmen kart veya banka ile bir sorun yaşamadığım için hesabımı ve kredi kartını kullanmaya devam ettim.
Akbank'a güvendiğim için ekstreleri hiç kontrol etmez, sadece bankamatikten ödeme yapardım. Az önce tesadüfen 10.04.2015 tarihinde 90 TL kart aidatı kesildiğini öğrendim. Keşke maaş sözleşmesi bitiminde şirket ile birlikte ben de Akbank hesabımı kapatsaymışım. Akbank'ın müşteri memnuniyeti politikaları harika.

Etiketler :

Kredi Kartı Yıllık Aidat

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Sinan K.
  14 Temmuz
  16:23

  Bana gelen mailde kart aidatının yasal bir ücretlendirme olduğundan ve örnek tüketici mahkemesi kararından bahsetmişsiniz. Peki personeliniz müsterilerinize kredi kartı verirken yasal olarak her sene aidat alınacağını sözlü olarak tebliğ ediyorlar mı, yoksa bana yaptıkları gibi "kesinlikle aidat kesilmez, kesilirse bankaya gel ben hallederim" mi diyorlar?

 • 13 Temmuz
  14:33

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 13/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan e-posta adresinize bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • Sinan K.
  11 Temmuz
  01:19

  Şikayetimi buraya yazmadan önce 0850 222 25 25 numaralalı Akbank müşteri hizmetlerini aradım.netice alamadığım için burada paylaştım. İşyerinden izin alabildiğim en kısa zamanda, şikayetimi tüketici haklarına da bildireceğim.

 • 10 Temmuz
  16:22

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi