Akbank Axess Chip Para Yüklenmedi!

Burcu H. |

Eylül ayı içerisinde her 150 TL ilk alışveriş karşılığında chip para kampanyasına üye oldum. Öncelikli olarak 5 alışveriş yaptım ancak 2 tanesi bir iki gün sonra iptal oldu. Bende kampanyadan alışverişimin 3 adetinden geçerli olur diye düşündüm. Chip para yüklenmediğini gördüm. Daha önce de otomatik fatura talimatı gibi bir takım kampanyalara katılmış idim. Onlarda böyle bir problem olmadı. Sayının altında kalsam bile gerçekleşen kadar chip para yüklendi. Bu mağduriyetinin giderilmesini söz konusu chip paranın yüklenmesini rica ediyorum. Kredi kartımın son 4 tanesi 3067.

Etiketler :

Kredi Kart Kampanya-Puan

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Burcu H.
  12 Ekim
  15:40

  Herhangi bir geri dönüş olmadı

 • 11 Ekim
  09:17

  Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.


  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi