12 Ağustos 2016

Akbank Axess Ayıp Etti.

Bir internet alışveriş sitesinde beyaz eşya incelerken "100 TL chippara" ibaresini görünce daha cazip fiyata gelen beyaz eşyayı Axess kredi kartımla satın aldım. Üç gün sonra 100 TL chipparayı ne zaman alacağımı "satıcıya" sordum.
--"Bankanın kendi kampanyasıdır ama mesaj göndermişmiydiniz?" dedi.
--"Hayır öyle bir uyarı görmedim", dedim. Yine de söylediği şekilde mesajı bankaya gönderdim.
Daha sonraki günlerde bankayı arayıp sordum.
--"Mesajı alışverişten önce göndermeliydiniz, yükleme yapılmayacak", dedi ve 50 TL önerdi.
--"Mesaj şartı görünürde yoktu, ben 1.000 TL'nin çok üstünde yani 2.180TL'lik ürün satın almışım, 100 TL benim hakkımdır. Yoksa kartımı kapatın", dedim.
--"Olur!" dediler, hemen kartımı kapattılar. Üzülmedim ama Akbank'a hiç yakışmadı, çok ayıp etti.

Ali 83 Okunma

Cevaplar

  • Ali16 Ağustos 2016

    Kartımın kapatıldığını açıkça belirtmeme rağmen Akbank'ın gönderdiği mesaj; -kartınızın kapalı olduğu anlaşılmış ve olumlu cevap verilememiştir. Gibi cevap yazmışlar. Doğru cevap müşteriyi bilgilendirmeli ve yönlendirmelidir. -Bankamızı arayıp kartınızı kullanıma açtırmanız halinde chip paranız kartınıza yüklenecektir. Denilmeliydi.

  • Akbank Temsilcisi12 Ağustos 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön