17 Mart 2016

Akbank Avans Mil ve Kredi Kartı Üyelik Ücreti!

Geçen yıl avans mil kullandığım Akbank, bu yıl Wingscard üyelik ücreti 140 TL kesti. İptaline yanaşmıyor, çünkü avans mil kapatmak için alışveriş yapmam zaten mecburi gibi bir şey. Mil kazanma kurallarını bile değiştirip beni zarara uğratan bu bankayı esefle kınıyorum. Banka değil, fırsatçı Akbank.

Metehan 81 Okunma

Cevaplar

  • Metehan 17 Mart 2016

    "Bankamızda, kredi kartı üyelik ücreti alınmayan Free Kart ürünü de mevcut olup, talep etmeniz durumunda bu karttan faydalanabilirsiniz" demişler. Ama 140 TL tahsil edilmiş bir kere. Yazıklar olsun.

  • Metehan 17 Mart 2016

    Verdiğiniz cevabı kopyala yapıştır yapacağım

  • Akbank Temsilcisi17 Mart 2016

    Değerli Müşterimiz bildiriminiz Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır.Sonuç hakkında Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizden tarafınıza detaylı bilgi iletilecektir. Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz. Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön