11 Eylül 2013

Akbank ATM'sine Param Sıkıştı!

2 Eylül tarihinde Beşiktaş Dikilitaş Akbank ATM 'de sıkışan param ile ilgili 5 kez müşteri temsilcilerine ulaşmaya çalıştım ; fakat kimse yardımcı olmadı. ''80 dakika'' telefonda uğraştıktan sonra kayıt aldılar, 3 ila 7 gün içinde çözüleceğini belirttiler , fakat ses yok.

Bir şubelerinden öğrendiğime göre , kayıt alındığına dair bilgilendirici SMS atmak zorundalarmış, fakat ses yok. Bugün tekrar aradığımda hiç kimseye ulaşamıyorum. Tek bir müşteri temsilcisi yardımcı olmuyor! Şubeye gidiyorum ilgilenmiyorlar bile. Bu sorunun hemen çözülmesini istiyorum. Hayatımda gördüğüm en kötü müşteri hizmetleri ve müşterisini en az önemseyen banka!

Aysegul 55 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi11 Eylül 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön