Ertugrul A. Teşekkür Mesajı

Geç de olsa sorunum çözüldü çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ederim

Akbank ATM'sinde Para Sıkışması.

Ertugrul A. |

Bankamatikten 2000 TL yatırdım parayı içeri aldı sonra paranız sıkıştı telefon numarası girin dedi sonra tutarı girmemi istedi. Telefonuma gelen mesajda 3 iş günü içinde para sayımı yapılıp ona göre paranın hesabıma yatırılacağını yazmışlar. Bayramdan birgün önceydi ve ben bayramda parasız kaldım. Ödemelerimi yapamadım.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ertugrul A.
  29 Temmuz
  08:31

  Geç de olsa sorunum çözüldü çalışmalarınızdan ötürü teşekkür ederim

 • 22 Temmuz
  15:03

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 22/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan telefonunuza arama yapılarak bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 22 Temmuz
  11:21

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi