29 Ağustos 2013

Akbank ATM'si Paramı Yuttu 8 Gün Geçti İade Edilmedi!

21.08.2013 tarihinde 3591 no'lu Akbank ATM'si 800 TL paramı yuttu. Ben ticaretle uğraşan bir insanım. O gün için toptancıya karşı mahcup olduğumun yanında, müşteri hizmetlerini aradığımda iletinizi sizin için değerlendirecek ve en kısa sürede döneceğiz mesajı geldi.

2 gün sonra tekrar aradım ve bir hafta içinde çözümleneceğini söylediler. 8 gün geçti tekrar aradım ve aynı senaryo iletinizi sizin için değerlendirecek ve en kısa sürede döneceğiz mesajı geldi.
8 gündür bu ATM'ye hiçbir yetkili uğramadı mı? Uğradı da Akbank benim ve benim gibi mağdur ettiği kişilerin paralarını kullanmaya ihtiyacımı var?

Habip 54 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi29 Ağustos 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön