Akbank ATM'si Paramı Yuttu!

Sinem K. |

Sultangazi'de Cebeci tarafında bulunan bağımsız ATM'ye kartsız işlemlerden havale yaparken 1200 lira yatırdım, 100 lira geri verdi ve sistem arızalı olduğunu söyledi, havalem gerçekleşmedi. 1100 lira param içeride kaldı 1 haftadır kayıt açtırdım bankaya gittim kimse yardımcı olmuyor! Bir şekilde birbirlerine yönlendiriyorlar! Ortada çözüm yok! Bugün bankaya gittim. Şubedeymiş gidip alabilirsiniz dediler diye bankanın böyle bir işlemden haberi dahi yok! Müşteri memnuniyeti " 0 ".

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • 15 Temmuz
  10:29

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmiş olup 14/07/2015 tarihinde Bankamız müşteri bilgilerinde bulunan telefonunuza SMS ile bilgi verilmiştir.

  Bankamızda kayıtlı iletişim bilgilerinizde değişiklik olması durumunda 444 25 25 Telefon Şubemiz, Şubelerimiz ya da Akbank Direkt İnternet Şubemiz üzerinden güncelleme sağlayabilirsiniz.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi

 • 13 Temmuz
  15:04

  Değerli Müşterimiz iletmiş olduğunuz bildirim Bankamızca değerlendirilmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için öncelikle www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ formu ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.

  Saygılarımızla
  AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi