Akbank ATM'si Paramı Yuttu.

Veysi S. |

Ben Akbank'ın 135**3 no'lu müşterisiyim. 19 nisan saat 16:20'de Diyarbakır bağlar ilçesi Ninova ATM' sinde 2250 tl paramı yatırmak için gittim. Paramı yatırdım. Fakat ATM 200 tl mi iade etmeye çalıştı. Bunun 100 TL'si ATM makinasına takıldı. Çıkarmaya çalıştım. Para makina tarafından yutuldu.

Para bölmesi kapanır kapanmaz ekranda 2050 tl göründü. Bende nasıl olsa geri kalan 100 tl için talep oluşturma maksadıyla ekranda çıkan parayı onayladım. Daha sonra Akbank'ı arayıp kayıt oluşturdum. ATM içerisinde para çıkmadı bilgisi iki kez bana verildi. 8 yıllık Akbank müşterisi olarak Akbank'a artık nasıl güveneceğim. Kamera kayıtları ellerinde değil mi? Konuyla ilgili Akbank'tan yardım istiyorum.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Veysi S.
  09 Mayıs
  23:25

  herhangi geri dönüş yapılmadı.

 • 03 Mayıs
  18:37

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi