Ömer Oğuzhan Ş. Teşekkür Mesajı

5.gün akşamı param hesabıma geçti teşekkürler

Akbank ATM'si Paramı Yuttu!

Ömer Oğuzhan Ş. |

21.12.2013 Cumartesi saat 11:58 tarihinde Ankara Nata VEGA alışveriş merkezindeki 4560 numaralı Akbank ATM'sine 10*100=1.000 TL para yatırdım. Para sayım aşamasında hata oluştuğunu şubeme başvurmam gerektiğini bildiren bir yazı çıktı ve paraya el koydu ve hesabıma yatırmadı.

Akabinde müşteri hizmetlerini aradım yaklaşık 45 dk sonra kendime derdimi anlatabileceğim bir muhatap buldum onun öncesinde yaklaşık 4 kişi ile görüştüm beni hep birine aktardılar üzücü bir durum.

Son görüştüğüm arkadaş bilgileri benden aldıktan sonra işlemin yaklaşık 7 iş günü içinde sonuçlanacağını söyledi. Eminim beni bu hafta içi kredi kartı ödemesi için arayacaklar ve elimde o paradan başka para yok ne olacak benim bu sorunum. Mağdurum.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Erişim Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Ömer Oğuzhan Ş.
  01 Ocak
  09:25

  5.gün akşamı param hesabıma geçti teşekkürler

 • Ömer Oğuzhan Ş.
  24 Aralık
  14:50

  müşteri hizmetlerine ulaşmak çok zor oldu ayrıca bana bildirilen süre anlamsız bir sekilde çok uzun(7 iş günü). ödeme yapmak için yatırdım ben o parayı şimdide kredi kartınızın ödemesi gecikti diye mesaj yolladılar :(

 • 21 Aralık
  17:29

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.

  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.

  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi