Akbank ATM'si Paramı Vermedi!

Enes Ö. |

27. 10. 2013 tarihinde Axess kredi kartımın borcunu ödemek üzere Gaziantep üniversitesi hastanesi Akbank ATM'sine 500 TL yatırdım. Onay işlemini yaparken elektrik kesintisi oldu. Kartımı vermesine rağmen paramı geri alamadım.

Kartımda limit olmaması ve parama ATM tarafından el konulduğu için, mağdurum. Müşteri hizmetlerine bu hatanızdan dolayı geçici limit açın dedim, ilgilenmedi bile. Kul yapısı bozulabilir ama müşteri mağduriyeti hiç umurlarında değil. Şikayetçiyim.

Etiketler :

ATM Para Yutma Çağrı Merkezi Sorun Çözme

Şikayeti Takip Edenler

Şikayet İle İlgili Görüşmeler

 • Enes Ö.
  06 Kasım
  17:30

  7 İŞ GÜNÜ İÇERİSİNDE ÇÖZÜMLENECEK DEDİLER, HALA BEKLİYORUM. YASAL İŞLEMLER KONUSUNDA BANA TAVSİYE BULUNURMUSUNUZ?

 • Enes Ö.
  02 Kasım
  12:43

  kredi kartı borç ödeme son günü 4 kasım ve benim sorunum hala çözülmedi. hem parama el konuluyor hem de borçlu duruma ve cezalı duruöa düşürüldüm. konuyla ilgili banka sadece ilgileniyoruz diyor. şikayetçiyim

 • Enes Ö.
  31 Ekim
  21:20

  sorunum hala çözülmedi ve paramı alamadım

 • 28 Ekim
  18:03

  Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir.
  Değerli Müşterilerimiz bundan sonraki Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili şikayet, öneri ve isteklerinizi www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linkinden doğrudan Bankamıza iletebilirsiniz.
  Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş
  Müşteri Şikayet Yönetimi