15 Şubat 2013

Akbank Atm'si 100 TL'mi Yuttu Banka Geri Vermiyor!

Konya real alışveriş mağazasındaki 1143 nolu atmye 06 02 2013 tarihinde bendeki Citi Acses kartdan Akbank 1143 nolu atm'ye 250 tl para yatırılmıştır yatırırken atm 100tl mizi yutmuştur. Yutmuş olan atm'den 100 tl alacağımı bir türlü alamadım. Citi bank ve Akbankla şubat 6sından bu yana nedense çare bulamıyorum.

Akbank'ın ATMsi para yutmuşsa bunda vatandaşın günahı ne? Ben atm'nin yutmuş olduğu paramı 100tl geri verilmesini istiyorum. Bana Akbank'tan gelen bugünkü mesajda incelenmiş olup ödeme yapılması uygun bulunmamıştır dendi. Böyle mantıksızlık olur mu günü tarihi herşeyi belli o günkü atmden toplanan paraları kim toparlıyorsa ortaya çıkar bu bu kadar basit. ben 100 tl nin peşinde değilim ama neden atm'de kalsın?

Murat 55 Okunma

Cevaplar

  • Akbank Temsilcisi15 Şubat 2013

    Değerli Müşterimizin iletmiş olduğu bildirim Bankamızca değerlendirmeye alınmıştır. Gerekli incelemeler yapıldıktan sonra müşterimize sonuç hakkında en kısa süre içerisinde detaylı bilgi verilecektir. Bundan sonra Bankamız ürün ve hizmetleri ile ilgili paylaşmak istediğiniz tüm şikayet, öneri ve istekleriniz için www.akbank.com internet sitemizde yer alan ‘’Bize Ulaşın’’ linki ile doğrudan bize ulaşabilirsiniz. Saygılarımızla AKBANK T.A.Ş Müşteri Şikayet Yönetimi

GSM Numarası Güncelleme

Mevcut GSM Numaranız:

GSM Numarası Güncelleme

numaralı telefonunuza gönderdiğimiz doğrulama kodunu aşağıdaki kutuya yazınız.
Geri Dön